O nas

Producent wycieraczek systemowych

Firma Krakmat jako producent wycieraczek systemowych jest jednym z niekwestionowanych liderów na rynku.

Zespół
Nieustannie zdobywane doświadczenie pozwoliło nam dobrze poznać branżę i stworzyć świetnie zgrany zespół specjalistów, którzy z uwagą rozpatrują wymagania indywidualnego klienta, starając się wykonywać powierzone zadania tak, by był on zadowolony z efektu końcowego. Doświadczenie zdobywaliśmy na długo przed tym zanim zdecydowaliśmy się powołać do życia własną firmę Krakmat ponieważ zarówno właściciele jak i pracownicy produkowali wycieraczki systemowe wcześniej w innych firmach.
Rozwój
Powierzając nam swoje zaufanie, mają Państwo gwarancję 100 % trwałości jakości. Zależy nam na tym, by Państwa dom lub przedsiębiorstwo było wizytówką Was samych i firmowej skuteczności oraz profesjonalizmu. Jako producent wycieraczek systemowych oferujemy naszą wieloletnią praktykę i doświadczenie, połączone ze świetnej jakości wycieraczkami. Dzięki temu, że do swojej pracy podchodzimy bardzo rzetelnie, stale poszerzamy grono zadowolonych klientów. Dodatkowo udało nam się wypracować na rynku konkurencyjne ceny dzięki czemu stale rozwijamy naszą firmę.
Podejście do klienta
Zaletą w firmie Krakmat jest produkcja wycieraczki pod konkretny wymiar i w zasadzie w dowolnym kształcie, co również oferujemy – nie trzymamy się schematów. Preferujemy indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia, co pozwala nam stworzyć niezawodny system ochronny Państwa domu czy firmy. Stąd unikalne wzory, kształty, kolory, materiały i funkcje.
IMG_1151
IMG_1443
IMG_1797
IMG_0243
Nasza oferta

W naszej ofercie poza produkowanymi wycieraczkami aluminiowymi znajdą Państwo  także inne produkty komplementarne: kraty pomostowematy gumowe, a w bieżącym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o maty wejściowe  a także osadniki do wycieraczek tzw. wycieraczki skrzynkowe oraz inne akcesoria montażowe takie jak progi najazdowe czy ramki do wycieraczek. Chociaż nasza siedziba znajduje się w Krakowie to zamówienia realizowane są głównie na terenie całej Polski. Praktycznie wszelkiego rodzaju mniejsze zamówienia jesteśmy w stanie zrealizować już w ciągu 4 dni roboczych.

Dostawa zamówienia

ako producent wycieraczek systemowych zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest szybki czas realizacji zamówień, które to wykonujemy z pomocą profesjonalnych firm kurierskich co również jest naszym atutem. Istnieje także możliwość osobistego odbioru zamówienia w siedzibie firmy w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu z nami zarówno poprzez formularz jak i pod numerem telefonu 507 395 134.