Maty wejściowe

Maty wejściowe

Maty wejściowe, które oferujemy doskonale sprawdzają się jako wycieraczki do wewnątrz budynków w strefach drugiej i trzeciej, ponieważ ich głównym zadaniem jest ostateczne osuszenie wstępnie oczyszczonych butów.

Jak działają maty wejściowe

Maty wejściowe zabezpieczają pomieszczenia przed wnoszeniem brudu na obuwiu, zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się przechodzących po nich osób ponieważ zbierają nadmiar wody z obuwia a także zabezpieczają same podłogi ograniczając ich zniszczenie i wydłużając możliwość wieloletniej eksploatacji. Dzieje się tak dlatego, że ten rodzaj wycieraczki jest w stanie wchłonąć z obuwia nawet 5 litrów wody na 1m2 wycieraczki oraz znaczne ilości brudu.

Maty wejściowe znajdują się w naszej ofercie jako produkty na sprzedaż, jednakże współpracujemy z firmą, która zajmuje się ich serwisem i praniem, którą w razie potrzeby możemy Państwu polecić.

Gdzie znajdują zastosowanie

Maty wejściowe nadają się w zasadzie do każdego rodzaju budynków, zarówno do domów czy mieszkań jak i do budynków użyteczności publicznej, takich jak urzędy, szkoły, hotele czy muzea. Najlepiej działają jeżeli stosowane są jako uzupełnienie wycieraczek systemowych.

Wierzch tego rodzaju maty zrobiony jest ze specjalnego włókna, które doskonale pochłania wilgoć i zatrzymuje brud. Natomiast spód zrobiony jest ze specjalnej gumy dzięki czemu mata się nie ślizga ani się nie odkształca. W zależności od ich przeznaczenia oraz intensywności ruchu jaki mata będzie musiała przyjąć, dzieli się je na kilka rodzajów różniących się grubością i wysokością włókien z jakich zostały wykonane.

Istnieje możliwość zamówienia maty w różnych kolorach a także w kolorach logo własnej firmy co dodatkowo wpływa korzystnie na wizerunek firmy. Jeżeli interesują Państwa nasze produkty zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy lub pod numerem 507 395 134.

Zapraszamy do kontaktu i pełnej satysfakcji współpracy!

https://krakmat.pl/wp-content/uploads/2023/11/maty-wejsciowe-krakow.jpg