Akcesoria montażowe

Akcesoria montażowe

W swojej ofercie posiadamy dwa główne rozwiązania przeznaczone do wycieraczek systemowych.Aluminiowy profil najazdowy to rozwiązanie, które można w praktyce stosować z każdej strony wycieraczki. Umożliwia ono umieszczenie wycieraczki w miejscach, w których nie ma możliwości przygotowania specjalnego wpustu (w który normalnie wycieraczka zostałaby zamontowana). Profile takie przykręca się na stałe do podłogi, tworząc swego rodzaju ramkę, w której następnie montuje się wycieraczkę. Istnieje także możliwość montażu profili z jednej lub z dwóch stron wycieraczki

próg-najazdowy-02 (1)

Drugim dostępnym rozwiązaniem montażowym jest natomiast specjalna ramka, którą montuje się w podłodze po tym jak zostanie przygotowany specjalny wpust- otwór pod wycieraczkę. Przed zamontowaniem ramki należy odpowiednio przygotować podłoże, musi być ono równe. Ramki montażowe należy montować w taki sposób, żeby nie wystawały poza poziom posadzki, jest to szczególnie ważne przy montażu wycieraczki przy drzwiach.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów zachęcamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem 507 395 134 lub poprzez formularz na stronie kontakt.

https://krakmat.pl/wp-content/uploads/2023/10/prog-najazdowy-02.png
https://krakmat.pl/wp-content/uploads/2023/10/ramka-montazowa-02.jpg