Osadniki

Osadniki

Jak osadniki oferowane przez Krakmat poprawiają efektywność wycieraczek systemowych?

Wycieraczki skrzynkowe oferowane przez firmę Krakmat są to specjalne „skrzynki” montowane pod wycieraczkami, umożliwiające odprowadzenie nadmiaru wody wprost do kanalizacji. Doskonale sprawdzają się zwłaszcza w okresie jesienno zimowym kiedy na obuwiu przenoszona jest duża ilość śniegu i błota. Wycieraczka skutecznie oczyszcza obuwie a zdjęty za pośrednictwem odpowiednich wkładów w wycieraczce brud – ląduje w osadniku. Następnie specjalnie przygotowanym odpływem, razem z nadmiarem wody spływa do kanalizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu funkcja czyszcząca wycieraczki jest jeszcze większa.

Rozwiązanie to sprawdza się najlepiej w budynkach, w których intensywność ruchu pieszego jest bardzo duża. Konstrukcja takiej wycieraczki jest bardzo prosta. W pierwszej kolejności należy doprowadzić w miejsce gdzie zainstalowany zostanie osadnik, rury o odpowiedniej średnicy i połączyć je z kanalizacją. Następnie montuje się wybrane osadniki i „przykrywa” je odpowiednią, dobraną wcześniej wycieraczką lub kratą pomostową.

Osadniki oferowane przez Krakmat dostępne są w dwóch wariantach

Warianty różnią się od siebie rodzajem materiału z jakiego zostały wykonane, dostępnością rozmiarów, średnicą połączenia kanalizacyjnego oraz wzmocnieniami.

Osadniki z polimerobetu z ochroną krawędzi ze stali ocynkowanej

osadniki-krakmat-z-polimerobetonu-02
osadniki-mea-1

Można je łączyć w zasadzie z dowolną wycieraczką aluminiową lub kratą pomostową. Parametry dostępnych osadników zamieszczone są poniżej:

osadniki-krakmat-z-polimerobetonu-parametry
osadniki-krakmat-z-polimerobetonu-rysunki-techniczne1

Osadniki z kompozytu poliestrowo-szklanego

Osadniki tego rodzaju również doskonale komponują się z wycieraczkami jakie posiadamy w naszej ofercie. Parametry osadników tego rodzaju przedstawiamy poniżej:

Zachęcamy każdorazowo do konsultacji z naszymi specjalistami od wycieraczek, którzy pomogą dobrać dla Państwa najlepiej działające rozwiązania.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bardzo atrakcyjne ceny – lepsze niż u producenta, zarówno klientom indywidualnym oraz firmom. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz i pod numerem telefonu 507 395 134.